• In English
 • Змінено вимоги до маркування харчових продуктів під час ввезення на територію України
  , опубліковано 01 Вересня 2022 року о 12:23

  Інформуємо, що Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 19.08.2022 №922 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2022р. №234».

  Зазначеною постановою вносяться зміни до постановляючої частини постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2022 р. № 234 «Про заходи щодо забезпечення в умовах воєнного стану безперебійного постачання імпортованих харчових продуктів і кормів», шляхом викладення абзацу другого в такій редакції:

  «харчові продукти, імпортовані на територію України з 9 березня по 1 грудня 2022 р., інформація про які викладена мовою, відмінною від державної, можуть перебувати в обігу на митній території України до закінчення мінімального терміну придатності або граничного терміну споживання (дати «вжити до»);».

  До набуття зазначених змін оператори ринку харчових продуктів, які внаслідок воєнних (бойових) дій не були в змозі виконати вимоги статті 10 Закону України «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів» щодо інформації про імпортовані харчові продукти, могли здійснювати реалізацію харчових продуктів на митній території України, інформація про які викладена мовою, відмінною від державної. При цьому партії зазначених харчових продуктів повинна була супроводжуватися обов’язковою інформацією про харчовий продукт, викладеною державною мовою. Така інформація надавалась на вимогу споживачів операторами ринку харчових продуктів, які здійснюють реалізацію харчових продуктів, у визначений такими операторами спосіб;