• In English
 • «Здай кров – врятуй життя»
  , опубліковано 14 Березня 2023 року о 15:35

  Кожен третій житель Землі хоча б раз у житті потребує переливання крові.
  Слід замислитись, яку справу, навіть просту й незначну, я можу здійснити зараз же, невідкладно, щоб прийти на допомогу комусь, хто цього потребує, зовсім поряд зі мною? При цьому є окремі категорії людей, які не можуть обійтися без донорської крові. В особливих випадках людині потрібні препарати крові довічно. Донорська кров потрібна хворим з хірургічною патологією, постраждалим у катастрофах, аваріях та нещасних випадках, пораненим військовим, хворим з онкологічною патологією тощо.
  Тому, співчуття – це не лише емоція, а це набагато більше. Це дія. Це мотивація допомогти тим, кому гірше: людям, які опинилися в скрутних обставинах, з яких їм самим не вибратися.
  Співробітники відділу прикордонного інспекційного контролю «Покровськ», долучились до всеукраїнської акції «Здай кров – врятуй життя».
  Повномасштабна війна, спричинена вторгненням російської армії в Україну, докорінно змінила все наше життя, створила нові виклики: кров щодня необхідна, аби рятувати поранених захисників і лікувати цивільних пацієнтів, тому потреби в донорській крові значно зросли.
  Як багато людина може зробити для стражденних, чиє життя залежить саме від донорів. Кожна дитина, яка захворіла на рак, чи людина, що потрапила в аварію, чи військовий, який стоїть на захисті нашої держави, сподівається на допомогу. Адже, перша донація може врятувати три життя!