• In English
 • Взаємодія представників відділу прикордонного інспекційного контролю «Бердянськ» з представниками інших органів уповноважених на проведення заходів державного контролю
  , опубліковано 02 Червня 2021 року о 17:58

  Державними ветеринарними інспекторами відділу прикордонного інспекційного контролю «Бердянськ» управління державного контролю приймається систематична участь у спільних нарадах з представниками органів влади, уповноважених на здійснення функцій контролю в ППр «Бердянський морський торговельний порт».

  Під час заходів обговорюються ключові питання, що потребують окремої уваги, під час здійснення функцій контролю в пункті пропуску та визначається порядок спільних дій.

  Опрацьовуються стан епізоотичного благополуччя в країнах, з яких здійснюється імпорт підконтрольних вантажів та порядок спільних дій у випадках прибуття тварин, вантажів з продуктами тваринного походження з країн (адміністративних територій) в яких зареєстровано захворювання на «грип птиці» та «африканську чуму свиней».

  Окрема увага приділяється ветеринарно-санітарним заходам, в особливості протиепізоотичним заходам, які проводяться спеціалістами відділу прикордонного інспекційного контролю «Бердянськ».