• In English
  • Ввезення добових курчат на територію України
    , опубліковано 19 Жовтня 2022 року о 16:59

    Відділом прикордонного інспекційного контролю «Полтава» управління державного контролю на кордоні Східного міжрегіонального головного управління державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні проведено ветеринарно-санітарний контроль добових курчат, м’ясо-яєчної породи, походженням з Франції. Було завезено 26072 голів, з них 23424 курочок та 2648 півників, для подальшого розведення.

    Під час оформлення підконтрольного вантажу було проведено вивчення супровідних документів наданих країною експортером: погодженого ветеринарного сертифіката для імпорту добових курчат в Україну, форма якого опублікована на офіційному веб порталі Держпродспоживслужби (www.dpss.gov.ua), а також вивчення племінного свідоцтва, додаткової декларації щодо грипу птиці до погодженої форми сертифікату та інших документів.

    За результатом проведених заходів контролю, на підставі перевірених документів та проведеного безпосереднього огляду добових курчат під час вивантаження, було оформлено та видано ветеринарне свідоцтво форма №1.