• In English
 • Відкрито новий експортний ринок: українське молоко та молочні продукти з’являться в Лівії
  , опубліковано 21 Квітня 2021 року о 18:47

  Компетентні органи України та Лівії погодили двосторонню форму ветеринарного сертифіката на експорт молока та молочних продуктів з України до Лівії. Таким чином, для українських виробників молока та молочних продуктів відкрито новий експортний ринок.

  Ознайомитися з формою сертифіката можна на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби у розділі «Міжнародне співробітництво», в рубриці «Сертифікати на експорт з України».

  «Менше двох тижнів тому в Держпродспоживслужбі відбулася дуже продуктивна зустріч з Повіреним у справах Держави Лівія в Україні – паном Бенісса Аделом, а вже сьогодні маємо дуже добру новину для українських виробників молока та молочної продукції про відкриття експортного ринку», – розповіла Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

  Раніше обидві країни погодили форми міжнародних ветеринарних сертифікатів для експорту з України до Лівії великої рогатої худоби, м’яса птиці й продуктів з нього. Також сьогодні розглядається можливість експорту з України до Лівії соняшникової олії, зернової та плодово-ягідної продукції.

  Держпродспоживслужба відіграє важливу роль у ефективності українського експорту. Її завданням є подолання технічних перешкод в торгівлі та забезпечення державних гарантій щодо дотримання вимог країн-партнерів.