• In English
  • Семінар з питань оформлення супровідних документів для переміщення підконтрольних вантажів за межі території України
    , опубліковано 26 Січня 2022 року о 17:39

    Фахівцями Східного міжрегіонального головного управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні разом із представниками Обласної державної лікарні ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області проведено спільний семінар з питань оформлення та видачі ветеринарних документів, у т.ч. міжнародних ветеринарних сертифікатів при експорті об’єктів контролю та нагляду.

    Під час семінару були опрацьовані умови оформлення некомерційного переміщення собак, котів чи домашніх тхорів (фреток) до Європейського Союзу, з метою підтвердження відповідності переміщення до вимог законодавства України та ЄС. Семінар також включав інформацію про вимоги інших окремих країн світу, серед яких Ізраїль, Туреччина, США, Канада, ОАЕ та інш.

    Опрацьовані питання включали ідентифікацію домашніх тварин, вакцинацію проти сказу, інформацію про результати лабораторних досліджень на рівень антитіл до вірусу сказу, додаткові профілактичні обробки, оформлення ветеринарно-санітарного паспорта встановленого зразка.