• In English
  • Робочий візит Голови Держпродспоживслужби
    , опубліковано 08 Лютого 2021 року о 17:50

    8 лютого 2021 року місто Дніпро з робочим візитом відвідала Голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Владислава Магалецька. В ході робочої поїздки, керівниця завітала до Східного міжрегіонального головного управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні.
    Під час зустрічі з керівником установи (Східного міжрегіонального головного управління) Віталієм Паращенко, пані Владислава обговорила актуальні проблемні питання, які виникли в ході ліквідації Донецької, Південної та Придніпровської регіональних служб державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорту, визначила пріоритетний план перспективного розвитку Служби, розглянула роботу відділів прикордонного інспекційного контролю пропуску на державному кордоні.
    Слід зазначити, що не оминула пані Магалецька і знайомства з трудовим колективом, привітавши співробітників всіх підрозділів Служби з початком складної але цікавої роботи, побажавши сил і наснаги в загальному прагненні до вдосконалення та розвитку Державної служби.