• In English
 • Проведення роз’яснювальної роботи серед громадян, які перетинають державний кордон України
  , опубліковано 30 Грудня 2021 року о 17:45

  Напередодні новорічно-різдвяних свят структурними підрозділами управління державного контролю на кордоні Східного міжрегіонального головного управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні проведено першу серію заходів інформаційно-роз’яснювального характеру.

  Зазначений захід проводився спільно з представниками Харківської митниці на території пункту пропуску «Гоптівка», адже саме напередодні новорічних свят кількість громадян, які перетинають державний кордон України значно зростає

  Усіх громадян, які перетинали митний кордон, інформували щодо порядку переміщення харчових продуктів для власного споживання, відповідно до встановлених ст. 52 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» вимог.

  Серед ключових моментів інформаційно-роз’яснювальної роботи були умови переміщення харчових продуктів та сировини тваринного походження, серед яких і алкогольні вироби, тощо; також тютюнових виробів, валюти, особистих речей. Окрема увага була приділена умовам переміщення домашніх улюбленців через державний кордон, з урахуванням вимог п. 6 ст. 37, ст. 94 та ст. 95 Закону України «Про ветеринарну медицину, наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України №288 від 01.08.2014р. та інших нормативно-правових актів, (https://dpss.gov.ua, https://dpss.gov.ua/mizhnarodne-spivrobitnictv/veterinariya-ta-bezpechnist/vimogi-do-nekomercijnogo-peremishchennya-tvarin).

  Представники контролюючих структур роздавали громадянам друковану продукцію з інформаційними матеріалами, спілкувалися та відповідали на запитання.

  Варто відзначити, що співробітники Східного міжрегіонального головного управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів  та захисту прав споживачів на державному кордоні та Харківської митниці  запланували ряд таких заходів, які будуть реалізовані у подальшому