• In English
 • Проведення державного ветеринарно-санітарного контролю живих тварин
  , опубліковано 12 Листопада 2021 року о 16:13

  Посадовими особами відділу прикордонного інспекційного контролю «Полтава» Східного міжрегіонального головного управління державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні, проведено державний ветеринарно-санітарний контроль вантажу з норками американськими, в кількості 2500 голів, походженням Республіки Польщі. Ввезення тварин на митну територію України здійснено, з метою їх подальшого утримання та розведення.

  За результатом проведеного державного ветеринарно-санітарного контролю підтверджено відповідність вантажу з тваринами Вимогам щодо ввезення на митну територію України живих тварин та їхнього репродуктивного матеріалу, затверджених наказом Мінагрополітики від 16.11.2018 №553.

  Під час проведення заходів контролю, перевірено наявність попереднього дослідження тварин в країні експортері на вірус SARS-COV-2, з результатом негативним.

  Цікавий факт: Американська норка відноситься до сімейства куницевих, вважається хижаком. Маленький хутровий звір настільки цікавий і незвичайний, що багато любителів екзотичних видів тварин намагаються його одомашнити. Американська норка родом з Західної півкулі. Її природний ареал проживання – це території від Флориди, Нью-Мексико, Південної Каліфорнії, Арізони до Полярного кола. Американська норка живе так само і в Європі, куди її завезли на початку 30-х років минулого століття.