• In English
 • Ревнівцева Юлія Геннадіївна

  Ревнівцева Юлія Геннадіївна
  Перший заступник начальника

  Освіта

  У 2003 році закінчила Дніпропетровський державний аграрний університет за спеціальністю «Ветеринарна медицина» та здобула кваліфікацію лікаря ветеринарної медицини, а у 2004 за цією ж спеціальністю здобула кваліфікацію магістра ветеринарної медицини.

  у 2010 р. закінчила Дніпропетровський державний аграрний університет за спеціальністю «Облік і аудит» та здобула кваліфікацію спеціаліста з обліку і аудиту.

  Нагороди, почесні звання

  У 2016 році отримала відомчу відзнаку – нагрудний знак «Знак Пошани».

  Кар`єра

  З 2003 по 2005 рік працювала на посадах лікаря та провідного лікаря ветеринарної медицини Придніпровської регіональної служби державного ветеринарного контролю на державному кордоні та транспорті.

  З 2005 по 2014 рік очолювала відділ забезпечення ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті Придніпровської регіональної служби державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті.

  З 2014 по 2018 – заступник начальника Придніпровської регіональної служби державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті.

  З 2018 по 2020 – начальник Придніпровської регіональної служби державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті.

  З січня по березень 2021 року очолювала управління державного контролю на кордоні Східного міжрегіонального головного управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні.

  Наказом Держпродспоживслужби від 24.02.2021 № 100-к призначена першим заступником начальника Східного міжрегіонального головного управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні.

   

  Дні особистого прийому:
  Адреса прийому:
  Години прийому: