• In English
 • Паращенко Віталій Анатолійович

  Паращенко Віталій Анатолійович
  Начальник

  Освіта

  У 1990 році закінчив Харківський зооветеринарний інститут за спеціальністю «Ветеринарія» та здобув кваліфікацію ветеринарного лікаря.

  У 2006 році закінчив Харківську державну зооветеринарну академію та здобув  кваліфікацію магістра ветеринарної медицини

  Нагороди, почесні звання

  У 2011 році отримав відомчу відзнаку Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України нагрудний знак «За заслуги в розвитку ветеринарної медицини України ІІІ ступеня» а в 2013 році – «Знак Пошани»

  Кар`єра

  З 1990 по 1998 рік працював лікарем ветеринарної медицини та головним ветеринарним лікарем радгоспу ім. Орджонікідзе м. Краматорська Донецької області.

  З 1998 по 2000 рік був завідувачем Беленьківської дільничної ветеринарної лікарні Краматорської міської лікарні державної ветеринарної медицини Донецької області.

  З 2000 по 2001 рік працював провідним лікарем ветеринарної медицини та завідувачем епізоотологічного відділу Донецької обласної державної лабораторії ветеринарної медицини.

  З 2001 по 2003 обіймав посади провідного лікаря ветеринарної медицини управління державної ветеринарної медицини Донецької обласної державної адміністрації та Державного департаменту ветмедицини Мінагрополітики України  в Донецькій області – державного інспектора  ветмедицини в Донецькій області.

  З 2003 по 2005 рік був завідувачем відділу ветсанекспертизи Донецької обласної державної лабораторії ветеринарної медицини.

  З 2005 по 2012 рік працював на керуючих посадах в Донецькій регіональній службі державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті.

  З 2012 по 2018 рік очолював Придніпровську регіональну службу державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті, а з 2018 по грудень 2020 року – Головне управління  Держпродспоживслужби в Дніпропетровської області.

  Наказом Держпродспоживслужби від 07.12.2020 № 412-к призначений начальником Східного міжрегіонального головного управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні.

  Сімейний стан

  Одружений, має трьох доньок

  Дні особистого прийому:
  Адреса прийому:
  Години прийому: