• In English
 • Чередниченко Марина Анатоліївна

  Чередниченко Марина Анатоліївна
  Заступник начальника

  Освіта

  У 2000 році закінчила Донецький державний технічний університет за спеціальністю «Облік і аудит» та здобула кваліфікацію економіста-бухгалтера.

  У 2005 році закінчила Національний університет внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію юриста.

  у 2008 р. закінчила Товариство з обмеженою відповідальністю ОВ «Донецький інститут управління» за спеціальністю «Психологія» та здобула кваліфікацію психолога.

  Нагороди, почесні звання

  У 2016 році отримала відомчу відзнаку – нагрудний знак «Знак Пошани».

  Кар`єра

  З 2000 по 2005 рік працювала на посадах провідного та головного бухгалтера Донецької регіональної служби державного ветеринарного контролю на державному кордоні та транспорті,

  З 2005 по 2011 рік очолювала юридично-кадровий сектор Донецької регіональної служби державного ветеринарного контролю на державному кордоні та транспорті.

  З 2011 по 2012 рік працювала головним фахівцем-юрисконсультом та начальником  юридичного відділу Донецької регіональної служби державного ветеринарного контролю на державному кордоні та транспорті.

  З 2012 по 2019 рік працювала на керуючих посадах у відділі бухгалтерського обліку та звітності Придніпровської регіональної служби державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті.

  З квітня по серпень 2019 року очолювала управління економіки, бухгалтерського обліку та звітності Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області.

  З серпня 2019 по лютий 2021 року  – заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області.

  Наказом Держпродспоживслужби від 01.02.2021 № 36-к призначена заступником начальника Східного міжрегіонального головного управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні.

  Дні особистого прийому:
  Адреса прийому:
  Години прийому: