• In English
  • Про проведення ветеринарно-санітарного контролю добових курчат, походженням з Королівства Нідерланди
    , опубліковано 20 Травня 2021 року о 17:14

    Відділом прикордонного інспекційного контролю «Полтава» управління державного контролю на кордоні проведено ветеринарно-санітарний контроль добових курчат Декалаб Вайт, походженням з Королівства Нідерландів. Оператором ринку (імпортером) здійснено ввезення на митну територію України 23163 голів добового молодняку птиці, з них 19688 курочок та 3457 півників, з метою подальшого розведення.

    Під час оформлення підконтрольного вантажу забезпечено вивчення супровідних документів, наданих представником компетентного органу країни експортера: погодженого ветеринарного сертифіката для імпорту добових курчат в Україну, форма якого опублікована на офіційному веб порталі Держпродспоживслужби (www.dpss.gov.ua), а також вивчення племінного свідоцтва, додаткової декларації щодо грипу птиці до погодженої форми сертифікату та інших документів.

    Результатом державного контролю, згідно документальної перевірки та безпосереднього огляду добових курчат, під час вивантаження, стало оформлення ветеринарного свідоцтва Ф1 та прийняття відповідного рішення в інформаційно-телекомунікаційній системі «Єдине вікно».