• In English
 • Представники Східного міжрегіонального головного управління Держпродспоживслужби на державному кордоні та Слобожанської митниці обговорили ключові питання взаємодії під час здійснення заходів офіційного контролю.
  , опубліковано 23 Березня 2021 року о 16:52

  19.03.2021 у примiщеннi Мiжнародного аеропорту “Харкiв”, з урахуванням необхiдних карантинних заходiв безпеки, вiдбулась спiльна нарада Вiддiлу прикордонного iнспекцiйного контролю “Харкiв” управління державного контролю на кордоні Схiдного мiжрегiонального головного управлiння Державноi служби України з питань безпечностi харчових продуктiв та захисту споживачiв на державному кордонi та митного посту ” Аеропорт- Харкiв ” Слобожанськоi митницi.

  У заходi прийняли участь Хворост Я.М. – в.о. начальника ВПIK “Харкiв”, Веселовський Г.Г. – заступник начальника митного посту “Харкiв”, головнi спецiалiсти ВПIK “Харкiв”.

  Під час наради були обговорені проблемнi питання щодо забезпечення здійснення державного контролю за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин, державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду, організація протиепізоотичних заходів на кордоні.

  Під час заходу окрема увага була приділена обговоренню ключових моментів взаємодії митних та контролюючих органів, під час реалізації повноважень в інформаційно-телекомунікаційній системі «Єдине вікно для міжнародної торгівлі».

  З метою ефективної реалізації спільної роботи в подальшому, опрацьовані та визначені шляхи вирішення виникаючих питань та пропозицii щодо покращення спiвпрацi.