• In English
 • Некомерційне переміщення домашніх тварин до ЄС, актуальність яка діє постійно!
  , опубліковано 09 Березня 2021 року о 09:05

  Навіть в умовах карантинних обмежень, перевезення домашніх тварин, займає перші місця серед експортних оформлень в межах державного ветеринарно-санітарного контролю.

  Важливо знати, що Європейський Союз (надалі – ЄС) встановлює особливі вимоги для домашніх тварин, які походять з третіх країн. В зв’язку з чим ви не зможете взяти з собою домашнього улюбленця, якщо його вік менший ніж сім місяців. Тому перед виїздом потрібно ознайомитися з правилами країни ЄС, на територію якої ввозитиметься тварина, а також країн, через які вона переміщуватиметься, зокрема щодо встановлених заборон чи обмежень на ввезення, серед яких:

  • ідентифікація;
  • щеплення проти сказу;
  • тест на рівень антитіл до вірусу сказу;
  • оформлення сертифікату здоров’я тварин для некомерційного переміщення до держав-членів європейського союзу з третіх країн собак, котів чи домашніх тхорів (фреток) зразок  та декларації зразок.

  З початку 2021 року Східним міжрегіональним головним управлінням Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні, в режимі експорт до країн ЄС (Австрія, Естонія, Іспанія, Італія, Німеччина, Польща, Словаччина, Франція, Чехія, Швеція) було оформлено шістнадцять котів та сорок сім собак.

  Більш детально про ці та інші вимоги можна ознайомитись з першоджерелом, на офіційному сайті Європейської Комісії.