• In English
 • IV Всеукраїнський форум з гендерних питань «Рівні права – великі можливості»
  , опубліковано 30 Серпня 2021 року о 15:54

  27 серпня 2021 року за підтримки Дніпропетровської обласної ради та громадських організацій регіону відбувся IV Всеукраїнський форум з гендерних питань «Рівні права – великі можливості», який пройшов на базі комплексу “Ostrov River Club”.

  За запрошенням Дніпропетровської обласної ради в форумі прийняла участь заступник начальника Східного міжрегіонального головного управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні Чередниченко Марина Анатоліївна.

  Головною метою проведення цього заходу стало створення платформи жіночих організацій, влади, бізнесу, науки і громадськості для поширення кращих практик у сфері гендерної політики та реалізації спільних соціально значимих проектів. В рамках програми форуму обговорено дві дискусійні панелі – «Рівність через партнерство» та «Нові виклики – нові можливості».

  Спікери форуму запропонували до обговорення цікаві дискусії, серед яких особливу увагу приділили міжнародному, національному та регіональному партнерству у забезпеченні гендерної рівності; ролі освіти і науки в ефективній співпраці з громадами та громадськістю в сфері гендерної рівності; гендерному діалогу та ініціативам для жінок, що виникли у відповідь на виклики пандемії та її наслідків.

  Проект «Рівні права – великі можливості» включає в себе три етапи, які передбачають проведення двох тематичних дискусійних панелей в рамках Всеукраїнського гендерного форуму, соціальне опитування серед населення та семінари-тренінги з гендерної рівності для представників територіальних громад. Проект проводитиметься з серпня по жовтень 2021 року.