• In English
  • Інформаційно – роз’яснювальна робота з метою забезпечення ветеринарно-санітарних заходів на державному кордоні України
    , опубліковано 23 Квітня 2021 року о 12:59

    Відділом прикордонного інспекційного контролю «Сватово» проведено зустріч з керівництвом залізничної станції «Лантратівка» Донецької залізниці з метою інформування про стан епізоотичної ситуації, на території Російської Федерації, з якою станція має пряме сполучення. Роз’яснені умови проведення заходів, у зв’язку з реєстрацією інфекційних захворювань на африканську чуму свиней, класичну чуму свиней, ящур, заразний вузликовий дерматит ВРХ, віспу овець, високопатогенний грип птиці та хворобу Н’юкасла на території Російської Федерації.

    Також окрему увагу було приділено аналізу стану епізоотичного благополуччя території України, щодо Високопатогенного грипу птиці та Африканської чуми свиней.

    Відділом прикордонного інспекційного контролю «Сватово» забезпечується розміщення інформаційних матеріалів, в місцях перебування пасажирів, про актуальність запобігання поширенню інфекційних захворювань та дії які мають вживатись з цією метою.