• In English
 • Державний ветеринарно- санітарний контроль пінгвінів Гумбольдта
  , опубліковано 21 Жовтня 2021 року о 11:43

  Вiддiлом прикордонного iнспекцiйного контролю “Харкiв” проведено державний ветеринарно-санітарний контроль, у формі стандартного прикордонного ветеринарно-санітарного контролю, вантажу з живою птицею (пінгвіни породи Гумбольдта), який надійшов на митну територію України з Німеччини, з метою подальшого утримання в Комунальній організації «Харківський зоологічний парк».

  Державними ветеринарними інспекторами підтверджено відповідність самок пінгвінів у кількості 3 голів, Вимогам щодо ввезення на митну територію України живих тварин та їхнього репродуктивного матеріалу, затверджених наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 16.11.2018 №553.

  З метою збільшення популяції пінгвінів Гумбольдта в подальшому планується ввезення до Комунальній організації «Харківський зоологічний парк», самців даної породи.

  Загальна інформація: світова популяція  пінгвінів Гумбольдта (Spheniscus humboldti) постійно зменшується. Зараз їх залишилося близько 12 000 пар, і вид занесений до Червоної книги Міжнародного союзу охорони природи.