• In English
  • Державний ветеринарно-санітарний контроль партії інкубаційних яєць в режимі імпорт
    , опубліковано 27 Січня 2022 року о 09:49

    Відділом прикордонного інспекційного контролю «Кривий Ріг» управління державного контролю на кордоні, з дотриманням вимог ст. 87 Закону України «Про ветеринарну медицину», проведено стандартний прикордонний ветеринарно-санітарний контроль інкубаційних яєць бройлерів – ROOS 308 з Болгарії. Оператором ринку (імпортером) здійснено ввезення на митну територію України 288000 яєць, з метою подальшої їх інкубації та розведення.

    Забезпечено проведення документальної перевірки, з метою встановлення відповідності законодавству України форми погодженого ветеринарного сертифікату та зазначеної у ньому інформації. Підтверджено походження вантажу, з країни та потужності, з якої можливе ввезення живих тварин та репродуктивного матеріалу на митну територію України.

    Результатом державного контролю, згідно документальної перевірки, безпосереднього огляду вантажу та перевірки стану транспортного засобу  під час інспектування, стало оформлення ветеринарного свідоцтва Ф1 та прийняття відповідного рішення в інформаційно-телекомунікаційній системі «Єдине вікно для міжнародної торгівлі».