• In English
 • Державний ветеринарно-санітарний контроль партії акваріумних рибок
  , опубліковано 30 Квітня 2021 року о 19:02

  Відділом прикордонного інспекційного контролю «Запоріжжя» управління державного контролю на кордоні, проведено державний ветеринарно-санітарний контроль партії акваріумних рибок.
  Акваріумні рибки – червоний неон Сardilan Retra (Paracheirodon axelrodi) експортувались до Польщі, для подальшого розведення.

  Ветеринарно-санітарний контроль враховував огляд вантажу, інспектування транспортного засобу та перевірку/оформлення супровідних ветеринарних документів.
  З метою транспортування, акваріумних рибок заздалегідь розмістили у підготовлені спеціальні упаковки (поліетиленові пакети), в кількості 6 пакетів у одному ящику. Відстеження температурного режиму при транспортуванні, що становить 21–28°С, здійснюється з використанням термодатчиків. Кожен пакет об’ємом в 6 л³ наповнюється 3-ма літрами підготовленої заздалегідь води, а також чистим киснем в об’ємі 3 л³. Вага одного пакета становить приблизно 3 кг. 150 г., в якому розміщується 243 акваріумні рибки.

  Для інформації: акваріумні рибки – червоний неон, досягають зрілості у віці 7-8 місяців, мають довжину від 3 см до 4,5 см, та вагу менше ніж 1 гр. Експорт акваріумних рибок, здійснювався у віці – 2,5 місяці, на цей час довжина рибок складає від 2 см до 2,7 см.