• In English
  • Державний контроль зерна фуражного
    , опубліковано 17 Листопада 2022 року о 11:00

    Фуражна кукурудза – це одна з найбільш поживних культур, але застосовують її переважно в суміші з іншими кормами: фуражною пшеницею, горохом. Використання в раціоні тільки кукурудзи призводить до дисбалансу поживних речовин, розладів травлення тварин, ожиріння і зниження продуктивності. Її застосовують при відгодівлі худоби у вигляді цільного або дробленого зерна, початковій борошна або пластівців для прискорення набору маси. Відрізняється від харчової більш яскравими і довгими качанами, жорсткої текстурою зерен і гіршими смаковими якостями.

    Спеціалістами відділу прикордонного інспекційного контролю «Полтава» управління державного контролю на кордоні Східного міжрегіонального головного управління Держпродспоживслужби на державному кордоні, рішення про видачу міжнародного ветеринарного сертифіката при вивезенні за межі території України вантажів із зерном фуражним, приймається за результатами безпосереднього огляду вантажу та на підставі результатів лабораторних досліджень (випробувань), що підтверджується експертними висновками (протоколи випробувань, звіти тощо) протягом не більше трьох годин.

    За результатом проведення державного контролю здійснюється оформлення відповідних форм міжнародних ветеринарних сертифікатів з використанням електронної системи «Єдиний державний реєстр ветеринарних документів».