• In English
 • Державний контроль сухого знежиреного молока
  , опубліковано 15 Листопада 2022 року о 10:56

  Сухе знежирене молоко – продукт з тривалим періодом споживання, яке виготовляється з натурального молока на повністю автоматизованій виробничій лінії з дотриманням всіх гігієнічних норм.

  Попри війну, в Україні продовжуються виробництво молока, у тому числі з подальшою його переробкою на молочні продукти. Відділом прикордонного інспекційного контролю «Полтава» управління державного контролю на кордоні Східного міжрегіонального головного управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні, за результатом безпосереднього звернення операторів ринку, діяльність яких пов’язана із виробництвом молочних продуктів, забезпечується здійснення державного контролю вантажів, з метою їх експортування.

  Сухе знежирене молоко, як вид молочного продукту, експортується з України та використовується у виробництві кондитерських виробів, напівфабрикатів у молочній промисловості, дитячих молочних сумішей, у хлібобулочній промисловості, для виготовлення кормів для тварин тощо.

  Сухе знежирене молоко пакується у 4-шарові паперові мішки з поліетиленовим вкладишем (80 мкм), строк придатності 18 місяців при умові зберігання max 25⁰С та відносній вологості повітря max 85%. Транспортування відбувається всіма видами критого транспорту.

  Проведення заходів державного контролю враховує огляд вантажу, інспектування транспортного засобу та перевірку/оформлення супровідних ветеринарних документів, з урахуванням вимог країн призначення.